3 |
P8-1 |
08:15 |
ÅBK -
Stureby Sk
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
6 |
P8-1 |
08:34 |
TYRESÖ FF -
Bele Barkarby Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
9 |
P11-2 |
08:53 |
Pershagens SK Futsal -
Stocksunds IF Svart
|
3-2
|
KS hall C |
|
|
12 |
P11-3 |
09:12 |
SIK P05 Rissne Vit -
Tyresö ff s/b 2
|
1-2
|
KS hall C |
|
|
15 |
P8-1 |
09:31 |
Bele Barkarby Blå -
Stureby Sk
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
18 |
P8-1 |
09:50 |
TYRESÖ FF 2 -
Stureby Sk Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
21 |
P11-2 |
10:09 |
Stocksunds IF Svart -
Djurgården 2:2
|
0-3
|
KS hall C |
|
|
24 |
P11-3 |
10:28 |
Tyresö ff s/b 2 -
Stocksunds IF Gul
|
3-1
|
KS hall C |
|
|
27 |
P8-1 |
10:47 |
Bele Barkarby Gul -
Stureby Sk Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
30 |
P8-1 |
11:06 |
Hässelby SK P081 -
TYRESÖ FF 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
33 |
P11-2 |
11:25 |
Tullinge TP FK Grön -
Stocksunds IF Svart
|
2-2
|
KS hall C |
|
|
36 |
P11-3 |
11:44 |
Stocksunds IF Gul -
SIK P05 Rissne Vit
|
5-2
|
KS hall C |
|
|
39 |
P8-1 |
12:03 |
Stureby Sk Vit -
Spånga IS P08-4
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
42 |
P8-1 |
12:22 |
Bele Barkarby Blå -
TYRESÖ FF 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
45 |
P11-18 |
12:45 |
Tullinge TP FK Grön -
Stocksunds IF Gul
|
1-2
|
KS hall C |
|
|
48 |
P11-19 |
13:04 |
Djurgården 2:2 -
SIK P05 Rissne Vit
|
8-0
|
KS hall C |
|
|
51 |
P11-17 |
13:27 |
Djurgården 2:1 -
Pershagens SK Futsal
|
2-1
|
KS hall C |
|
|
54 |
P11-19 |
13:46 |
SIK P05 Rissne Vit -
Tyresö ff s/b 1
|
0-2
|
KS hall C |
|
|
57 |
P11-17 |
14:09 |
Pershagens SK Futsal -
Sollentuna SPF
|
5-3
|
KS hall C |
|
|
60 |
P11-19 |
14:28 |
Tyresö ff s/b 1 -
Djurgården 2:2
|
1-3
|
KS hall C |
|
|
63 |
P10-2 |
14:47 |
IFK Stocksund P06 -
Spånga IS P06:6
|
0-3
|
KS hall C |
|
|
66 |
P10-3 |
15:06 |
Bk Forward -
Sundbybergs IK Grön
|
6-2
|
KS hall C |
|
|
69 |
P10-4 |
15:25 |
IF Brommapojkarna 10 -
Vendelsö IK P06 Handen
|
3-1
|
KS hall C |
|
|
72 |
P10-2 |
15:44 |
Tyresö FF fårdala/öringe Röd -
IFK Stocksund P06
|
1-3
|
KS hall C |
|
|
75 |
P10-4 |
16:03 |
Sundbybergs IK VIT -
IF Brommapojkarna 10
|
2-2
|
KS hall C |
|
|
78 |
P10-4 |
16:22 |
Vendelsö IK P06 Handen -
Sköndal IK
|
4-0
|
KS hall C |
|
|
81 |
P10-3 |
16:41 |
Sundbybergs IK Grön -
Spånga IS P06:6:2
|
2-3
|
KS hall C |
|
|
84 |
P10-4 |
17:00 |
Sköndal IK -
IF Brommapojkarna 10
|
2-3
|
KS hall C |
|
|
87 |
P10-19 |
17:40 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Spånga IS P06:6:2
|
2-4
|
KS hall C |
|
|
90 |
P10-18 |
17:59 |
IFK Aspudden Tellus Gul 2 -
Sundbybergs IK VIT
|
0-1
|
KS hall C |
|
|
93 |
P10-20 |
18:18 |
Sundbybergs IK Grön -
Bromsten 06
|
7-0
|
KS hall C |
|
|
96 |
P10-19 |
18:37 |
Vendelsö IK P06 Handen -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
7-0
|
KS hall C |
|
|
99 |
P10-17 |
18:56 |
Bk Forward -
IFK Österåker P06
|
5-5
|
KS hall C |
|
|
102 |
P10-20 |
19:15 |
Tyresö FF fårdala/öringe Röd -
Bromsten 06
|
14-2
|
KS hall C |
|
|
105 |
P10-18 |
19:34 |
Sundbybergs IK VIT -
Rågsveds IF Gul
|
1-4
|
KS hall C |
|
|
108 |
P10-17 |
19:53 |
Spånga IS P06:6 -
IFK Österåker P06
|
3-0
|
KS hall C |
|
|